Haku Yoka Min första målaruppsättning (Dinos)
För automatisk leverans av den här produkten välj intervall nedan och tryck på köpknappen. Du får varan levererad omgående och sedan samma datum varje period tills du väljer att avsluta prenumerationen. Läs mer om prenumerationer.
Haku Yoka Min första målaruppsättning (Dinos) är den perfekta starten för unga konstnärer!
Setet innehåller sex färgglada kritor med leende ansikten, tillverkade av bivax för en mjuk och hållbar målning. Det kommer även med 30 återanvändbara klistermärken och 35 sidor med dinosauriemotiv som barnet kan färglägga. Målaruppsättningen levereras i en praktisk bok med handtag, vilket gör den enkel att ta med på resor eller till restauranger för att hålla barnen underhållna.
Den lättanvända designen gör det enkelt att förvara kritor, klistermärken och teckningar, vilket gör detta till ett perfekt målarset för både hem och på språng!
- Mått: 20,5 x 24 x 2 cm
- CE-märkt
- Från 3 år
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Babyland i syfte att informera och inspirera våra kunder.
Vårt huvudfokus är att ha transparenta och relevanta recensioner om vårt produktsortiment.
Läs mer i vår recensionspolicy.
- EAN:
- 6920773330705
- Varumärke:
- Haku Yoka
- Kategori:
- Leksaker > Pyssla, Rita och Skriva > Målarset
till i din varukorg.
Snabb leverans







